KOMPLEKSMASSAAŽ

Kompleksmassaaž baseerub Vana–eesti massaaži ning punktmassaaži tehnikatel. Selline kombinatsioon lisab massaažiprotseduurile enam tõhusust.

Vana-eesti massaaži alged ulatuvad väidetavalt juba aastatuhandete taha. Seda massaaži on paikkonniti tehtud erinevalt, seda nii taseme kui tehnika osas. Eesti pärimusmeditsiini koguja ja õpetaja Alar Krautman on nendest erinevatest tükkidest pannud kokku tänapäeva vajadusi ja teadmisi arvestava tervikliku massaaži, mis hõlmab kogu keha s.t. ka kõhtu, jalalabasid, nägu ja pead. Vana-eesti massaažil on teistest massaažiliikidest äratuntavalt eristuv käekiri, rütm ja väga tõhus kehakäsitlus.

Vana-eesti massaaž on tänapäeval loodud selleks, et hoida organism korras ja tasakaalus, ravida nii füüsilisi kui ka psüühilisi probleeme.

Nagu enamus külmema piirkonna loodusrahvaste ravisid, tehakse ka Vana-eesti massaaži üldjuhul läbi kergete, õhukeste riiete ja matil – see annab võimaluse massööril vabalt teha ka loksutusi, venitusi ning kasutada muid tõhusaid võtteid.

Holistika Stuudios teen nimetatud massaaži massaažilaual.

Punktmassaaž põhineb Hiina traditsioonilisel meditsiinil. Massaaži käigus mõjutatakse kehas olevaid bioaktiivseid punkte, mille eesmärgiks on organismi füsioloogilise tasakaalu saavutamine. Punktmassaaž leevendadab välimiste ja sisemiste lihaste pingeid, vähendab valu, andes seega võimaluse elundite normaalseks funktsioneerimiseks. Punktmassaaži tulemusena võivad väheneda või kaduda ka kroonilised vaevused.

Endast

Olen 2016. a lõpetanud Tallinnas Krautmani Massaaži- ja Terviseakadeemias klassikalise massaaži eriala ning 2017. a Tartus reiki I, II ja 2018.a III ja IV  astme koolituse (õpetajateks reikimeistrid Reet Karro ja Sigrid Laas).

Kontaktandmed: Ivar Edala, mob: 53410741, e-mail: ivar.edala@gmail.com

 

 

 

Vajalik teada

Massaažile eelnevalt on vaja täita küsitlusleht tervisliku seisundi kohta, sest võimalikest lokaalsetest vastunäidustustest või erisustest tulenevalt on erinevad ka protseduuril rakendatavad tehnikad, käsitletavad piirkonnad ja massaaži tugevus.

Enne massaaži või reikiseanssi ei tohiks kõhtu liialt täis süüa, võtta valuvaigisteid ega tarbida  alkoholi.

Massaaži või reikiseansi puhul palun kaasa võtta kerge ja mugav (nt sportlik) avar või veniv riietus.

Protseduuri kvaliteedi huvides on vajalik massaaži või reikiseansi ajaks mobiiltelefon välja lülitada või seada hääletule režiimile.

Protseduurile tulek on vaja eelnevalt registreerida, helistades numbrile 5341 0741 (Ivar Edala).

Protseduuride hinnakiri

  • Kompleksmassaaž (0,5 tundi) 15 €
  • Kompleksmassaaž (1 tund) 24 €
  • Reiki (0,5 tundi) 15 €
  • Reiki (1 tund) 24 €

Maksmine: sularahas, ülekandega või läbi SportId