KATJA LOIDE PILATES STUUDIO

Tere tulemast Pilates Stuudiosse! See on esimene professionaalne Pilates Stuudio Ida- Virumaal.  Alates 2015.

Meie missioon: Luua individuaalne ravim, antud juhul on ravim liikumine!

Meie eesmärk: On taastada Teie keha funktsionaalne liikumine ja anatoomiline võimekus.

Miks Pilates?
 Põhjuseid, miks tasub kehaliste harjutustega alustada, on mitmeid. Pilatese praktiseerimine tõstab eneseteadvust tervishoiu kohta ning samuti paraneb lülisamba liikuvus, tugevnevad kere süvalihased ja harjutused muutuvad jõulisemaks ja stabiilsemaks.

Pilatese treening põhineb mõistetel nagu kehajoondus (üldine kehaesend, samuti asend harjutuste tegemise ajal), lihaste tasakaal või selle puudumine, tugevus ja elastsus: kõigis piirkonnas on, sõltuvalt liikumisest.

Peaegu kõik Pilatese harjutused sisladavad puusa ja seljapinutamist/sirutamist.  See on suurepärane treeningprogramm minimaalsete puudustega: biomehaaniliselt on siin palju puusa painutamist ja mitte nii palju veenitamist vaid on tähtis  pikkenemine.

Hingamise suunamine on igas harjutuses oluline, nagu ka meele/lihaste kontrollimise, stabiilse keskme, tasakaalus voolamise, kinesteetilise teadlikkuse ja pingevaba liikumise põhiprintsiibide tundmine.

Stuudio ajakava on planeeritud võimalikult mitmekülgne, et leida sobiv aeg igale huvilisele.

Holistika Stuudios toimuvad igapäevased pilatesetreeningud väikegrupis Katja Loide juhendamisel.

Stuudio treeningud jagunevad kolmeks – võimalik on treenida kas individuaalselt õpetajaga, paaris või  rühmas. Tunditesse toimub eelregistreerimine ning tasuda saab ülekandega või kohapeal.

Treeninguid juhendab: Katja Loide, Pilatese stuudio üldtreeningu õpetaja.

Tema on läbinud Corpus Pilates koolitusprogrammi /Corpus Pilates Comprehensive Studio Teacher ja täiendanud teadmisi Esimese Pilatese generatsiooni õpetaja, Pilates Master teacher Lolita San Miguel rahvusvahelisel programmil. Katja on Täiskasvanute õpetaja VI tase, hingamise terapeut.

Oleme Sport ID teenusepakkuja ⇒ Pilates Jõhvis

Pilates – originaalnimetusega kontroloogia – on tervise- ja ka ravivõimlemine.

Joseph Pilates on öelnud: “Me läheme pensionile liiga vara ja sureme liiga noorelt! Meie elu õitseaeg peaks algama seitsmekümne aastaselt, vanadus väsimus, on ideaalne kest, mille meile emake Loodus andnud on. Terve keha aitab selgelt mõelda. See on tähtsaim, et tulla toime kõigi raskustega, mida tänapäeva elu meile pakub. Pilatese süsteem ongi spetsiaalselt loodud selleks, et aidata inimesel taastada paindlikkust ja jõudu, tugevdada füüsilist vormi, mille tagajärjel paraneb kõnnak ja rüht. Kõik see on vajalik selleks, et puhata aktiivselt ja töötada tulemuslikult. Pärast kümnendat seanssi Sa tunned ennast paremini. Peale kahekümnendat trenni Sa näed välja paremini ja pärast kolmekümnendat leiad Sa uue keha. Ma usun, et mul on õigus! Ma olen 86 aastat vana ja ma ei ole kunagi oma elus võtnud aspiriini. Ma ei ole kunagi olnud haige. Kogu riigis ja isegi kogu maailmas oleks soovitav teha minu harjutusi! Tänu neile olete õnnelikumad!”

Miks tund on kasulik?

Trenni sa saad jagada oma sõbraga, partneriga või kolleegiga. Rohkem motivatsiooni tagab paremad tulemused. Retsept on lihtne: lihtsalt leia omale trennikaaslane.

Jehendaja nõuanded

 

Kindlasti vaata, et sinu kaaslaseks oleks pühendunud sõber/partner. Kui nad ei saa tulla või tühistavad tunni, siis pead ka sina tühistama.
Riietu korrektselt (st trenniriided, mis on ümber keha), siis sinu õpetaja näeb, kui sa vigu teed ning saab sind parandada.

 Ootame kõiki huvilisi, kes on valmis liikuma tervise poole!

 Hinnad:

INDIVIDUAALTREENING (kõik individuaalsed tunnid toimuvad seadmetel ning aja broneerimise kokkuleppel).

 • 1 treening 34,40 /  Kehtivus 1 kuu.
 • 30 min 1 treening  15.- /  Kehtivus 1 kuu.
 • 3 treeningut 88.- / Kehtivus 2 kuud.
 • 10 treeningut 255.-  / Kehtivus 3 kuud.

DUO – Kohandatud Pilatese tund kahele

 • 1 treening 16,87 / osaleja. Kehtivus 1 kuu.
 • 3 treeningut 43,11 / osaleja.  Kehtivus 2 kuud.
 • 10 treeningut 125 .- / osaleja. Kehtivus 3 kuud.

START – Pakett sobib suurepäraselt algajatele.  Sisaldab viit individuaaltreeningut ja viit rühmatundi matil.

 • 10 treeningut 155 -/ Kehtivus 3 kuud.

RÜHMATREENINGUD (tunniplaanijärgsed tunnid)

Pilates MAT&Props 55 min. Kuni 7 inimest.

 • 1 treening 11,50 / Kehtivus 1 kuu.
 • 3 treeningut 29,30 / Kehtivus 2 kuud.
 • 10 treeningut 85 .-/  Kehtivus 3 kuud.

Laste Pilates  55 min. Kuni 10 inimest.

 • 1 treening 6.50 /Kehtivus 1 kuu.
 • 10 treeningut 50.-/  Kehtivus 3 kuud.

Huvi korral küsige rohkem infot: (+372) 52 33 905.

meili teel katja.loide@gmail.com või jäta sõnum Holistika Stuudio facebooki.

* Registreeritud tunnist loobumisest vähemalt 24h ette teatades tunnist loobumise tasu ei arvestata, vähem kui 24h ette teatades on loobumistasu 50% hinnakirjajärgsest tunnihinnast, tundi mittetulemisest teatamata jätmisel on loobumistasu 100% hinnakirjajärgne tunnihind.

Joseph Pilates rääkis: » Pilates ei ole järjekordne igavate harjutuste kompleks. See on loodud, et teha elu suurepäraseks naudinguks.»

Tule tundi juba täna!