PSÜHHOLOOGILINE KONSULTATSIOON

Psühholoogiline konsultatsioon

Kõigil meil võib elus olla aegu, kus tunneme, et kõik ärritab, ettevõtmised ei laabu, jõud on otsas, enesetunne halb, läbisaamine kaasinimestega ei ole hea jne.  Samas tahaks olla rõõmus, teo- ja tahtejõuline, teha asju, mis pakuvad rõõmu … Otsime neil puhkudel vastuseid, miks asjad nii on,  enda seest kui väljast, kuulame sõprade  ja tuttavate soovituse, uurime netist jne.

Üheks võimaluseks asjadest mingit selgust saada on psühholoogilise konsultatsioon. Selle eesmärgiks on püüda selgitada tekkinud olukorda ja leida selle võimalikke tagamaid ning leida sobilikke lahendusteid ning toetada klienti tema poolt seatud eesmärkide saavutamisel.

Konsultatsioon toimub eesti ning vajadusel ka vene keeles. Kokkusaamiste arv sõltub vajadusest kokkuleppest. Üks kokkusaamine kestab tavaliselt 1 tunni. Peamised valdkonnad/teemad, millega tegelen: stress, motivatsioon, enesehinnang, süütunne, suhted kaasinimestega, oma koha leidmine elus, eksistentsiaalsed küsimused.

Ivar Edala endast – 2008.a omandasin Tallinnas Sotsiaal-Humanitaarinstituudis rakendusliku kõrghariduse psühholoogias ja olen hiljem täiendanud ennast erialaselt Tallinna Ülikoolis ning erinevatel kursustel (NLP teraapia, lahenduskeskne lühiteraapia, radikaalne andestamine jne). Alates 2016. aastast olen tegutsenud Lastekaitseliidu Lastelaagrite OÜ poolt korraldatud laste ja noorte suvelaagrites Remnikus, kus minu ülesandeks on peamiselt olnud kohanemis- ja käitumisraskustega noorte toetamine ning laagripersonali erialane konsulteerimine.

 

Info ja registreerimine,
Ivar Edala,
Massöör, reikimeister, psühholog , +372 534 10741 , ivar.edala@gmail.com