RUUMID

RENDIME RUUME JÕHVI LINNA ROHELISES TSOONIS!

Asume Jõhvis  kesklinnas, Pargi 27 esimesel korrusel. Siin toimuvad meil põnevad loengud, töötoad ja treeningud. Kohtume huvitavate inimestega ning korraldame kauneid kontserte! Soovi korral saab ruume ka rentida. Saadaval on kaks ruumi. Saal 50m2 mis mahutab istuma ligi 30  inimest ning teraapiaruum 25m2.

Info saamiseks helista +372 521 3794 ( eesti, english) +372 523 3905 ( eesti, vene) või kirjuta sekretar.holistika@gmail.com

Millised võimalused ootavad Sind Holistika Keskuses?

Meie keskuses on  avarad ja valged ruumid, seega saame  pakkuda erinevaid liikumistunde, seminare ja koolitusi. Jätkuvalt on meie põhiprintsiip individuaalne lähenemine – suurte rühmatreeningute asemel toimuvad meie treeningud korraga maksimaalselt 8- 10 inimesele.

 

 

 

 

Keskuses on meil oma köök, mis annab võimaluse ühendada treeningud tervisliku toitumise teemadega ja treeningute vahel juua tassike teed, lõõgastuda  ning kaaslastega mõtteid vahetada.

 

 

 

Keskus on loodud, et pakkuda inimestele privaatset ja turvalist keskkonda, kus saab tegeleda eneseabi ja –arenguga selleks, et saavutada maksimaalne kasu oma tervisele.