TERAPEUT

 

Lagle Arm 

” Parim asi, mis elus võib juhtuda on saada sõbraks iseendaga.”

Olen abielus. Meie suures peres  on 8 last ja 6 lapselast. Valmistab rõõmu tegeleda roosidega ja küpsetada  kooke. Ka roose on ligi 100 ja kui kooke teen siis ikka mitu plaaditäit.
Olen pannud tähele, et kui minu ellu midagi tuleb, siis ikka palju, on need siis lapsed, lapselapsed, roosid, koogid, loomad ja ka umbrohi.- igal ühel on oma koht minu elus!

* Olen lõpetanud 1986 Tartu Ülikooli Matemaatika teaduskonna. Peale lõpetamist ma veel ei saanud aru, miks omal ajal selline valik. Nüüd, tagasi vaadates saab nii mõnigi valik selgemaks. Matemaatika on loogika ja võti maailma mõistmiseks. Sealt olen kaasa võtnud näiteks armastse lõpmatuse vastu ja mu öökapil on kindlasti paljude raamatute seas Eugenia Cheng’i “Beyond infinity”. Käime oma hingeteed  elu- surm- elu  ja võiks öelda, et  lõpmatuseni.  Tehes oma valikuid Hingega kooskõlas nõuab julgust, vähemalt alguses,  kuid siis on võimalik olla õnnelik ja olla oma elu looja ja elukunstnik.

2014 – alustasin õpinguid Holistika Instituudis, holistilise regressiooni terapeudi erialal.  2019 aastal on eesmärk kool lõpetada.  Olen teadlikult valinud ala, kus õppimine ja eneseareng ei lõppe kunagi. Holistika Instituudi lõpetajal on võimalus lõpetada  kutsetunnistusega, mis on meil riiklikult aktsepteeritav teraapia.

Õpingud

2008 läbisin Silva meetodi koolituse
2014 Access Bars kursus
2014 MI koolitus
2015, 1016 Reiki I, II kursus
2018, Kärgpere loeng Katrin Saali Sauliga
2018, “Tuleviku loomine – 28 praktilist oskust oma elusündmuste juhtimiseks”,  Mihhail Borodjanski juhendamisel

EARTH

2016 aastal astusin rahvusvahelise organisatsiooni EARThi liikmeks. Olen kuni kooli lõpetamiseni Student staatuses.

Minu tööd:

I kursuse referaat: “Vegetatiivsed reaktsioonid”

Kontakt

Telefon:
+372 521 3794
E-post:
lagle.arm@gmail.com